Jeżeli jesteście Państwo zainteresowanie naszymi ofertami pracy - prosimy o umieszczanie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji.

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PBW Inżynieria Sp. z o.o. , w celu realizacji procesu rekrutacji.”

 

Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści:

 

 „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PBW Inżynieria Sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

 

 

Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest PBW Inżynieria Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Sokolnicza 5/74-75, NIP 897 18 09 091

2. Nie mamy obowiązku powołanie IOD, jednak w każdej chwili możesz się z nami skontaktować w tej sprawie pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit.  a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

4. Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez okres 1 roku od czasu zakończenia rekrutacji, a w wypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 2 lat od daty przekazania nam danych.

5. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu,  a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.